Premier League. Okno transferowe za krótkie dla Martina O'Neilla

Trener Aston Villi, Martin O'Neill, wezwał piłkarskie władze do przedłużenia okienka transferowego o dwa tygodnie. Uważa, że obecne, trwające miesiąc, ?wrednie wypada w złym momencie?

O'Neill może jednak znaleźć zażartych przeciwników jego koncepcji. Szkoleniowiec Hearts, Csaba Laszlo, jest zdania, że miesiąc to zdecydowanie za długo i transakcje w styczniu powinno się przeprowadzać w ciągu dwóch tygodni.

- Z mojego punktu widzenia okienko wrednie wypada w złym momencie. Myślę, że każdy się z tym zgodzi - powiedział O'Neill. - A jeśli chcecie usłyszeć moje zdanie, należałoby je przedłużyć co najmniej do drugiego tygodnia lutego... jeśli nie nawet do trzeciego - proponuje. - Lepiej tak, niż mieć szalony styczeń. Przedłużenie o parę tygodni sprawiłoby, że skończyłaby się ta cała gorączka i pośpiech.

Manager Aston Villi proponuje, aby - wbrew przepisom - kupować i sprzedawać graczy aż do momentu wznowienia rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej.

W trakcie zimowego okienka O'Neill nie kupił ani jednego zawodnika, choć jego zespół łączono z kilkoma. Głównym celem klubu z Premier League miał być znakomity strzelec Rangers, Kris Boyd.

Kłopoty z transferem z Realu do Manchesteru ?

Więcej o: