Konkurs Fotograficzny "Siatkarskie Zdjęcie Roku"

Jeździsz na mecze reprezentacji Polski? Bywasz na spotkaniach ligowych? Zrobiłeś interesujące zdjęcie siatkarskie? Rusza trzecia edycja konkursu "Siatkarskie Zdjęcie Roku" organizowanego przez serwis Reprezentacja.net. Nie przegap swojej szansy! Na zwycięzców czekają cenne nagrody!

Zobacz co możesz wygrać! ?

Już po raz trzeci fani siatkówki będą mogli wziąć udział w konkursie fotograficznym organizowanym przez serwis Reprezentacja.net. Wybieraliśmy najlepsze zdjęcia 2007 i 2008 roku. Teraz przyszła pora na "Siatkarskie Zdjęcie Roku 2009".

Podobnie jak rok temu, nadesłane przez naszych czytelników fotografie konkursowe zostaną poddane ocenie internautów, którzy pomogą wyłonić zwycięzców i zdecydować, które zdjęcie okaże się "Siatkarskim Zdjęciem Roku 2009". Dopiero w ostatnim etapie konkursu do czytelników dołączą eksperci. A będzie to nie byle kto, bowiem w tym roku do współpracy ponownie zostały zaproszone znane osoby powiązane zawodowo z siatkówką, ale też robiące amatorsko zdjęcia.

W kapitule konkursu znaleźli się:

Aleksandra Jagieło - znakomita siatkarka, która od kilku sezonów reprezentuje Polskę na najważniejszych imprezach międzynarodowych

Sebastian Świderski - jeden z czołowych polskich siatkarzy ostatniej dekady, utytułowany reprezentant Polski, obecnie broniący barw włoskiej Maceraty.

Paweł Abramow - wielokrotny reprezentant Rosji, obecnie gra w barwach Jastrzębskiego Węgla

Rafał Bała - od lat związany z kadrą polskich siatkarek, podróżujący po świecie z aparatem fotograficznym, znany wszystkim sympatykom siatkówki dziennikarz sportowy

Katarzyna Biernacka - z-ca redaktora naczelnego serwisu Reprezentacja.net

Zobacz regulamin ?

Celem konkursu jest wybranie najlepszego zdjęcia zrobionego przez fotografa amatora na siatkarskich parkietach w roku 2009. Weź udział w zabawie! Być może to właśnie Twoje zdjęcie okaże się "Siatkarskim Zdjęciem Roku 2009"!

Tradycyjnie dla zwycięzców konkursu przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody