Prasa po występie polskich szczypiornistów: "Najlepsi w historii, ale bez medalu"

PRZEGLĄD PRASY. Po porażce w półfinałowym spotkaniu z Chorwacją i przegranej z Islandią w meczu o 3. miejsce Polscy szczypiorniści wrócą do kraju bez medalu. Strony krajowej prasy przepełnione są poczuciem niedosytu z powodu słabej końcówki turnieju i rozgoryczenia po błędach sędziów w pojedynku o finał. "Słabi norwescy sędziowie ukradli Polakom medal" - grzmi Dziennik "Polska"

"Gazeta Wyborcza" - "Podium dla Polski za wysoko"

"Może nie byłoby tak źle gdyby drużyna Bogdana Wenty nie rozpamiętywała sobotniej porażki z Chorwacją i błędów sędziów, którzy zdaniem wielu graczy pozbawili nas finału. Polska przegrała z Islandią w meczu o brązowy medal Mistrzostw Europy."

"Dziennik Gazeta Prawna" - "Najlepsi w historii, ale bez medalu"

"Trzema smutnymi porażkami zakończyli swoje występy w mistrzostwach Europy nasi piłkarze ręczni. W ostatnim meczu na austriackiej imprezy Polacy w walce o brązowy medal ulegli Islandii 26:29. Szkoda, bo ten rywal był wczoraj do pokonania"

"Super express" - "Szmal to za mało"

"Heroiczna pogoń za rywalem nie zakończyła się powodzeniem. Strat poniesionych przed przerwą nie udało się odrobić. Polska przegrała z Islandią 26:29 w meczu o 3. miejsce Euro 2010."

"Przegląd Sportowy" - "Tylko Szmal na medal"

"Sławomir Szmal najlepszych bramkarzem w mistrzostwach Europy piłkarzy ręcznych!. Polak został wybrany do drużyny gwiazd imprezy. Dzięki naszemu golkiperowi do końca mieliśmy nadzieję na medal w Austrii. Nie udało się, bo pozostali nasi zawodnicy nie grali już tak dobrze".

"Polska" - "Słabi norwescy sędziowie ukradli Polakom medal"

"Polacy mogą czuć się oszukani. Nasi szczypiorniści przegrali półfinał mistrzostw Europy z Chorwacją 21:24. Niestety przy wydatnym udziale norweskich sędziów, którzy pilnowali korzystnego wyniku dla Chorwatów".

"Fakt - "Szkoda tej szansy"

"Polscy piłkarze ręczni nadal bez medalu mistrzostw Europy. Nasi zawodnicy w meczu o brązowy krążek przegrali w Wiedniu z Islandią. - Dostaliśmy łomot, bo graliśmy na stojąco - lapidarnie tłumaczył słabą postawę drużyny Mariusz Jurasik"

Zobacz statystyki Polaków na Mistrzostwach Europy

Więcej o:
Copyright © Agora SA