Rozkład jazdy kibica: Federer, Małysz, Bielecki, a na deser PNA

Niedziela będzie wyjątkowo atrakcyjnym sportowo dniem. Dziś kończą się trzy duże sportowe imprezy: Australian Open, ME piłkarzy ręcznych i Puchar Narodów Afryki. Czekają nas również emocje związane z występami Polaków: Adam Małysz i spółka latać będą na mamuciej skoczni w Oberstdorfie, a podopieczni Bogdana Wenty zagrają z Islandią o brązowy medal ME w piłkę ręczną. Zapraszamy na relacje z najważniejszych wydarzeń sportowych na żywo w Sport.pl.

Początek emocji już o 9:30. Wtedy to na kort centralny w Melbourne wyjdą Roger Federer i Andy Murray by walczyć o zwycięstwo w wielkoszlemowym Australian Open. Finał kobiet po pięknym meczu wygrała Serena Williams. Czy równie wysoki poziom zaprezentują panowie?

Od godziny 14:00 Adam Małysz i spółka latać będą na mamuciej skoczni w Oberstdorfie. Wczoraj w konkursie drużynowym Polacy zajęli 7. lokatę, ale "Orzeł z Wisły" pokazał, że wciąż potraf daleko latać.

Dziś ostatni dzień zmagań w tak udanych dla nas ME piłkarzy ręcznych. Jednak o medal bić się podopieczni Bogdana Wenty muszą do końca, gdyż wczoraj przegrali z Chorwacją . Dziś o 15:00 w meczu o trzecie miejsce zmierzą się z Islandią, wyjątkowo trudnym rywalem.

A o 17:30 wielki finał ME. Dwie najlepsze drużyny ostatnich lat, Chorwacja i Francja, zmierzą się w rewanżu za ubiegłoroczne MŚ, kiedy to lepsi byli Francuzi.

Kibice piłki nożnej również mogą spodziewać się wielkich emocji. W finale Pucharu Narodów Afryki o miano najlepszej drużyny kontynentu zmierzą się Egipt z Ghaną. Brązowych medalistów już znamy , zostali nimi Nigeryjczycy, którzy pokonali 1:0 Algierię. Kto zostanie mistrzem? Relacja w Sport.pl od 17.

Również o 17 rozpocznie się wielki hit ligi angielskiej: Arsenal podejmie na własnym boisku Manchester United. Starcie gwiazd światowego futbolu i tuzów trenerskiego rzemiosła będzie można śledzić na żywo w Sport.pl.

Obszerny wywiad z Bogdanem Wentą - tutaj ?

Więcej o: