Reprezentacja. Nowy człowiek Smudy

PRZEGLĄD PRASY. - Jan Furtok w roli dyrektora kadry to autorski pomysł Franciszka Smudy. Na zgrupowaniu w Tajlandii zupełnie nie radził sobie w nowej roli. Przyćmił go reprezentujący firmę SportFive Konrad Paśniewski, który bardzo spodobał się trenerowi kadry - czytamy w ?Przeglądzie Sportowym?

Jak donosi "Przegląd Sportowy" Konrad Paśniewski ze SportFive ma zastąpić na stanowisku dyrektora kadry Jana Furtoka, który przyznał, że inaczej wyobrażał sobie swoją rolę. Gazeta pisze, że Paśniewski w ciągu ostatnich miesięcy zrobił zawrotną karierę.

- Nieporozumienie bierze się chyba stąd, że kadra potrzebuje team-menedżera, czy raczej kierownika drużyny. Team-menedżer załatwia wszystkie najbardziej nawet prozaiczne sprawy, które mają ułatwić codzienne życie kadry. W Tajlandii właśnie to starałem się robić - opowiada Paśniewski.

Zdolności organizacyjne pracownika SporFive zauważył sam Franciszek Smuda.

- Bardzo mi się spodobała jego robota w Tajlandii. Wszystko ogarniał, umiał się wykłócać o każdą drobnostkę. Potrzebujemy kogoś takiego i coś mi się wydaję, że czekają mnie negocjacje z SportFive - mówi trener kadry.

Robert Lewandowski chce wiedzieć, gdzie zagra ?

Więcej o: