Sparingi. Legia gorsza od Metalurga Zaporoże

Podczas zgrupowania w Hiszpanii Legia przegrała 0:1 już drugi mecz, po porażce z Austrią Wiedeń lepszy od wicemistrzów Polski okazał się Metalurg Zaporoże.

Spośród testowanych przez Legię piłkarzy w przerwie zostali zmienieni napastnik Dong Fangzhuo i bramkarz Adis Nurković. za tego drugiego między słupki wbiegł Kostiantyn Machnowski i już kilka minut po przerwie musiał wyciągać piłkę z siatki po strzale Wołodymyra Poliewoja. Ukrainiec zaliczy jednak mecz do udanych po w 84. minucie obronił rzut karny. Chwilę później sytuacji sam na sam nie wykorzystał Takesure Chinyama.

Do 78. minuty grał testowany lewoskrzydłowy z Ghany Ghandy Kassenu, a do 80. serbski obrońca Djordje Tutorić.

Metalurg Zaporoże - Legia Warszawa 1:0 (0:0): Poliowyj (49.)

Legia Warszawa: Adis Nurković - Jakub Rzeźniczak (46. Wojciech Szala), Pance Kumbev (46. Jakub Wawrzyniak), Djordje Tutorić (80. Dickson Choto), Marcin Komorowski (46. Tomasz Kiełbowicz), Jakub Kosecki (46. Miroslav Radović), Tomasz Jarzębowski (46. Ariel Borysiuk), Marcin Smoliński (46. Piotr Giza, 69. Tomasz Jarzębowski), Ghandy Kassenu (78. Marcin Smoliński), Bartłomiej Grzelak, Dong Fangzhuo (46. Takesure Chinyama)

Legia testuje bramkarza, który odmówił Wiśle Kraków ?