Transfery. Trener Tottenhamu: Nie było żadnej oferty za Fostera. To by go skrzywdziło

- To nie prawda, że Tottenham stara się o Bena Fostera. Taka oferta by go skrzywdziła - powiedział trener angielskiej drużyny Harry Redknapp. Kilka dni wcześniej pojawiła się informacja, według której Tottenham miał być zainteresowany pozyskaniem bramkarza Manchesteru United

Po 12 dobrych występach Tomasza Kuszczaka i powrocie do bramki Manchesteru United Edwina van der Sara Ben Foster spadł w notowaniach Sir Alexa Fergusona i obecnie jest tylko trzecim bramkarzem w drużynie. W Anglii pojawiła się więc plotka, według której Foster miałby przejść do Tottenhamu.

- Nie mam pojęcia skąd wzięła się ta historia, ale nigdy nie składaliśmy Manchesterowi United żadnej oferty za Bena Fostera - powiedział trener Tottenhamu Harry Redknapp.

Zdaniem szkoleniowca Tottenhamu, taka oferta byłaby dla Fostera krzywdząca.

- Jest bramkarzem reprezentacji Anglii i nie wyobrażam sobie, żeby zmienił klub na taki, w którym w dalszym ciągu byłby numerem dwa - dodał Redknapp

Numerem jeden w Tottenhamie jest Heurelho Gomes, który w lidze nie puścił bramki od sześciu spotkań - jest niepokonany od 627 minut. Mimo tego Redknapp nie ukrywa, że szuka drugiego bramkarza, który byłby zmiennikiem Gomesa. Szanse na to mają Keiren Westwood z Coventry, Joe Lewis z Peterborough i Scott Loach z Watfordu.

Więcej o: