Szczęsny zostaje w Brentford?

Wojciech Szczęsny został wybrany na gracza meczu, a jego Brentford wygrało 3:1 z Carlisle United i awansowało na 10. miejsce w III lidze. W poniedziałek kończy się wypożyczenie 20-letniego Polaka, który musi wrócić do Arsenalu. - Bardzo chcielibyśmy zatrzymać Wojtka na dłużej, ale to nie zależy od nas. Nie jestem pewien, czy Arsenal się zgodzi - powiedział trener Brentford Andy Scott.

Gdy dwa miesiące temu Szczęsny przychodził na Griffin Park, Brentford zajmowało dopiero 16. miejsce i miało 5 pkt przewagi nad strefą spadkową. Dziś ta przewaga wynosi już 9 pkt. - Chciałbym zostać na Griffin Park na dłużej. W poniedziałek idę na rozmowę z trenerem Arsenalu Arsene'em Wengerem. Jeśli pozwoli, zagram w następną sobotę - powiedział Szczęsny.

Artur Boruc nie zdołał uchronić Celticu od zaskakującego remisu z ostatnim w tabeli Falkirk. W 19. minucie Polak nie obronił strzału po ziemi Carla Finnigana. Osiem minut później z trudem odbił uderzenie Ryana Flynna. Od tego momentu Boruc nie miał już wiele do roboty, gdyż do natarcia przeszedł Celtic. "The Bhoys" udało się jednak strzelić tylko jedną bramkę. Po tym remisie Celtic ma już dziewięć punktów straty do pierwszych w tabeli Glasgow Rangers.

Arsenal nie zwalnia tempa ?

Więcej o: