Transfery. Robert Lewandowski zagra w Hiszpanii?

PRZEGLĄD PRASY. Real Saragossa jest gotowy zapłacić za napastnika Lecha Poznań cztery miliony euro - pisze ?Przegląd Sportowy?.

Ekstraklasa.tv: Wszystkie bramki Lewandowskiego ?

- Potwierdzam - jest zainteresowanie ze strony tego klubu i w grę wchodzi taka kwota odstępnego. Na razie jednak Lech nie wyraził zgody na transfer - mówi Cezary Kucharski, menedżer zawodnika.

Robertem Lewandowskim, który w grudniu otrzymał Piłkarskiego Oscara w kategorii najlepszy napastnik, od dawna interesują się kluby z dużo silniejszych niż polska lig Europy. 21-letniego snajpera chciały w swoich zespołach mieć m.in. Borussia Dortmund, Szachtar Donieck, czy Fulham. Lech odrzucał wszystkie oferty. Jak będzie tym razem?

- Nie zamierzamy sprzedawać Roberta zimą - nieraz powtarzał dyrektor sportowy klubu Marek Pogorzelczyk. Jeśli jednak hiszpański klub będzie zdeterminowany by pozyskać Lewandowskiego i jeszcze bardziej podbije cenę, władze Lecha mogą na transfer się zgodzić. Z drugiej strony, w takim wypadku "Kolejorz" straciłby zimą swoich dwóch najlepszych strzelców. Wcześniej kontrakt z Omonią Nikozja podpisał Hernan Rengifo .

Jan Mucha ? szuka klubu w Anglii

Więcej o:
Copyright © Agora SA