Kostecki miał być w areszcie, a zmierzy się z "Kojakiem"

Mimo ostatnich prasowych doniesień o swoich poważnych kłopotach z prawem czołowy polski pięściarz wagi półciężkiej Dawid Kostecki w atmosferze pełnej koncentracji przygotowuje się w warszawskim gymie grupy Bullit KnockOut Promotions do kolejnego ringowego startu - zaplanowanej na 6 lutego walki o mistrzowski pas federacji IBC.

Więcej o najbliższej walce Kosteckiego na bokser.org  ?

Rywalem popularnego "Cygana" w pojedynku wieczoru gali "Wojak Boxing Night" w Rzeszowie będzie Kanadyjczyk Carl Handy. Boksujący pod pseudonimem "Kojak" zawodnik z Kraju Klonowego Liścia w swojej karierze krzyżował rękawice z takimi mistrzami jak O'Neil Bell czy Lucian Bute, a na zawodowym ringu pozostaje niepokonany od czerwca 2006 roku.

- Rzeszów to moje miasto, urodziłem się tam, mam tam wspaniałych kibiców, już się nie mogę się doczekać gali - mówi Kostecki który w 33 profesjonalnych walkach poniósł tylko jedną porażkę. - Nie zamierzam za bardzo filozofować w temacie mojego przeciwnika. Cel mam prosty - wygrać.

Oprócz "Cygana" podczas rzeszowskiego wieczoru z boksem między linami zaprezentuje się również trzech obiecujących pięściarzy wagi junior ciężkiej: Tomasz Hutkowski, Łukasz Janik i Krzysztof Głowacki oraz startujący w kategorii półśredniej Sławomir Ziemlewicz.

Sosnowski będzie walczyć z mistrzem olimpijskim  ?

Więcej o: