Premier League. Tomasz Kuszczak jednym z bohaterów weekendu

Bramkarz Manchesteru United Tomasz Kuszczak został wybrany jednym z bohaterów weekendu przez portal football.co.uk. Polak został wyróżniony obok Lionela Messiego i reprezentacji Mali.

- Tomasz Kuszczak znów pokazał rewelacyjną formę, i to dzięki niemu Birmingham City nie odniosło pierwszego od 32 lat zwycięstwa o nad mistrzami Anglii. Pod nieobecność Edwina Van der Sara reprezentant Polski wyrobił sobie mocną pozycję w klubie. Aktywna rywalizacja w bramce może być kluczem do obrony tytułu przez United - czytamy w uzasadnieniu wyróżnienia.

Kuszczak dla Sky Sport: Jest trudniej niż przed rokiem

Tomasz Kuszczak zastępuje w pierwszym składzie Manchesteru United Holendra Edwina Van der Sara, który przebywa w Holandii z powodów rodzinnych.

Kuszczak nie przejął się remisem 1:1 w Birmingham w ostatniej kolejce Premier Laegue. - Liga jest naprawdę trudna w tym roku. Są niewielkie różnice pomiędzy czołowymi zespołami, każdy z naszych rywali jeszcze nie raz straci punkty - powiedział Kuszczak cytowany przez portal Sky Sports.

- Musimy zebrać tyle punktów ile tylko się da. Mamy duże szanse na obronę tytułu - uważa Polak. - Nie jest tak prosto jak w zeszłym roku, ale nadal uważam, że to jesteśmy tymi, których inni starają się pokonać - zakończył Kuszczak.

Szczęśliwy remis Manchesteru United ?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.