Trener Milanu chwali Beckhama. "Będzie grał"

Trener AC Milan Leonardo obiecuje, że wypożyczony z Los Angeles Galaxy David Beckham będzie miał mnóstwo okazji, by pokazać co potrafi.

34-letni pomocnik liczy na regularne występy w barwach "rossonerich", co ma zaowocować powołaniem do kadry na mistrzostwa świata. Fabio Capello dał sygnał Beckhamowi, że tylko stałe miejsce w podstawowej jedenastce przedłuży szanse skrzydłowego na występ w RPA.

Występy w barwach AC Milan Anglikowi obiecuje Leonardo, który był zwolennikiem ponownego wypożyczenia piłkarza. - Wiosną rozegramy bardzo dużo spotkań, więc David będzie na pewno dużo grał w ciągu kilku następnych miesięcy - mówi szkoleniowiec.

- Nie mam wątpliwości, że to będzie bardzo ważny piłkarz w naszym zespole. Na pewno da z siebie wszystko. Już widzę jego olbrzymie zaangażowanie. Bardzo mi tym zaimponował - mówi trener AC Milan.

- Fakt, niewielu angielskich piłkarzy poradziło sobie w Serie A, ale Beckham szybko znalazł z wszystkimi wspólny język i udanie się zaadaptował. David czuje się u nas jak w domu - podkreśla Leonardo.

Mourinho obiecuje, że nie zostawi Interu ?

Więcej o: