Transfery. Zagłębie przebiło ofertę Partizana dla Isailovicia

Bojan Isailović, rezerwowy bramkarz reprezentacji Serbii. miał ofertę z Partizana Belgrad, ale lepszą dostał od Zagłębia Lubin. - Teraz decyzja należy wyłącznie do zawodnika - mówi prezes Jerzy Koziński.

Isailović trenował z Lubinie w grudniu i zobowiązał się, że na początku stycznia da odpowiedź, czy chce grać w Zagłębiu. Bramkarz dostał wstępną ofertę z Partizana Belgrad. - Skontaktował się ze mną menadżer Serba, który poprosił o podwyższenie wynagrodzenia dla piłkarza. Przystaliśmy na tą prośbę - mówi Koziński.

- Decyzja o tym, czy podpisze kontrakt z naszym klubem zależy wyłącznie od niego. Mam nadzieję, że wkrótce do tego dojdzie - dodaje.

- Zagłębie zaoferowało mi korzystniejsze warunki niż Partizan. we wtorek dam lubinianom ostateczną odpowiedź - potwierdza bramkarz "Przeglądowi Sportowemu".

Kim jest Bojan Isailović

Bojan Isailović jest bramkarzem Cukaricki Belgrad. Regularnie jeździ na zgrupowania reprezentacji Serbii. Był powoływany na wszystkie mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata w RPA, choć w każdym z tych pojedynków podstawowym golkiperem reprezentacji był Vladimir Stojković grający na co dzień w Sportingu Lizbona. Isailović ma w swoim dorobku trzy występy w kadrze narodowej, zaś debiut zanotował 14 grudnia 2008 roku w towarzyskim meczu z Polską.

Cristian Molinaro z Juventusu przechodzi do Vfb Stuttgart ?

Więcej o: