Transfery. Nowy napastnik Interu Mediolan

Na poniedziałkowy wieczór zaplanowano oficjalne przedstawienie nowego napastnika Interu Mediolan - Macedończyka Gorana Pandeva. Świeży nabytek Interu pomyślnie przeszedł testy medyczne, po czym podpisał z włoskim klubem pięcioletni kontrakt.

Wg doniesień Sky Sports Italia Pandev przyleciał do miejscowości Appiano Gentile tuż przed południem, skąd odebrał go podstawiony przez klub samochód, który nie zatrzymał się przed zebranymi na miejscu dziennikarzami.

Następnie, podczas treningu drużyny, Pandev przeszedł krótkie testy medyczny i podpisał kontrakt obowiązujący przez pięć sezonów - do 30 czerwca 2014 roku, jak głosi oficjalne oświadczenie lidera Serie A.

Klub nie uzasadnił decyzji sprowadzenia Macedończyka, ale ma to zrobić na poniedziałkowej konferencji prasowej.

Pandev był już kiedyś graczem Interu, trafił tam z FK Belasica jako nastolatek w 2001 roku. Nie przebił się jednak do pierwszego składu i odszedł do Lazio.

Były zawodnik Lazio Rzym był wolnym agentem od 23 grudnia ubiegłego roku, kiedy to zrezygnował z kontraktu z rzymskim klubem. W barwach Lazio Pandev rozegrał 159 meczów, w których strzelił 48 bramek.

Roberto Mancini chce sprowadzić pomocnika Interu Mediolan ?

Więcej o: