Premier League. Bolton chce jednego z Galacticos

Angielski dziennik ?Daily Mirror? twierdzi, że 18. klub Premier League Bolton Wanderers chce wypożyczyć do końca sezonu pomocnika wicelidera hiszpańskiej Primera Division Realu Madryt - Gutiego.

Na Gutiego bardzo naciska trener Boltonu Garry Megson, który bierze aktywny udział w negocjacjach. Megson chce wypożyczyć pomocnika Realu do końca tego sezonu. Byłby on trzecim piłkarzem Realu, który trafiłby do Boltonu - wcześniej grali tu Ivan Campo i Fernando Hierro.

Pozycja Gutiego w Realu od kilku miesięcy jest bardzo słaba. Po kłótni z trenerem Manuelem Pellegrini piłkarz został zawieszony i usłyszał, że może już sobie szukać nowego klubu.

Dla Gutiego, który całą karierę spędził w Realu, zmiana klubu będzie sporym wyzwaniem. Zdaniem Megsona ściągnięcie pomocnika będzie kosztowało jego klub około dwóch milionów funtów, ale się opłaci. Boltonowi zależy na jak najszybszym transferze, zwłaszcza w obliczu kontuzji Seana Davisa, przez którą w linii pomocy powstała spora luka.

Guti zostanie zaproszony na rozmowy do siedziby klubu, ma obejrzeć stadion i jego otoczenie. Ostateczna decyzja będzie należeć do Realu.

Arsenal bez Fabregasa? Wenger szuka wzmocnień ?

Więcej o: