Kościuszko w barwach LOTOS Dynamic

Klub Sportowy PROF reprezentujący Michała Kościuszko i Maćka Szczepaniaka informuje, iż w dniu 18 grudnia br. została podpisana umowa o współpracy z nowym partnerem z branży paliwowej. Marka paliw LOTOS Dynamic została oficjalnym długofalowym partnerem zespołu i Michała Kościuszko.

Podpisana umowa z firmą LOTOS Paliwa oznacza, iż w sezonie 2010 Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak w Mistrzostwach Świata będą reprezentować zespół pod nazwą Dynamic World Rally Team.

Jan Kościuszko, Prezes Klubu Sportowego PROF powiedział - Jesteśmy zaszczyceni mogąc reprezentować jeden z największych polskich koncernów paliwowych na arenie międzynarodowej. Dynamic to silna marka utożsamiana zarówno z mocą i lepszymi osiągami silników jak również niezawodnością i jako taka idealnie komponuje się z dynamiką rajdów samochodowych. Jestem przekonany, iż planowana długofalowa współpraca z Michałem Kościuszko w istotny sposób wpłynie na pozytywne budowanie wizerunku marki LOTOS Dynamic wśród obecnych i potencjalnych użytkowników paliw.

- Jesteśmy dumni, iż najlepszy polski kierowca rajdowy startujący w Mistrzostwach Świata będzie reprezentował barwy LOTOS Dynamic. Połączenie profesjonalizmu i dynamiki z jaką Michał walczy i zwycięża na rajdowych trasach z jakością i niezawodnością paliw LOTOS Dynamic to doskonała recepta na sukces - powiedział Przemysław Rybka, reprezentujący spółkę LOTOS Paliwa.

Zespół Dynamic World Rally Team zgłoszony zostanie do startów w Mistrzostwach Świata w cyklu SWRC oraz WRC Cup. Kalendarz startów oraz oficjalna prezentacja zespołu odbędzie się przed pierwszym startem planowanym w Meksyku.

Rafał Sonik rusza na podbój Dakaru - nowym super quadem ?

Więcej o: