Problem z kolanem zagraża karierze Jacka Krzynówka

PRZEGLĄD PRASY. Jacek Krzynówek ma poważny problem z kolanem i nie wiadomo, kiedy wróci na boisko. Powstało też zamieszanie wokół ewentualnego zakończenia kariery przez piłkarza Hannoveru. - Rozumiem, że wszyscy martwią się o moje zdrowie, ale nawet do głowy mi nie przyszło, by dać sobie spokój z graniem - cytuje Krzynówka Przegląd Sportowy.

Trener Hannoveru Andreas Bergmann stwierdził, że 96-krotny reprezentant Polski już nie wróci na boisko. - Kolano Jacka jest w takim stanie, że nie ma mowy o grze. Krzynówek jest bliski zakończenia kariery.

-Liczymy na to, że Jacek pomoże nam w rundzie wiosennej w walce o utrzymanie. Ustaliliśmy z Jackiem, że jeśli znajdzie w Polsce odpowiednich specjalistów, to będzie mógł się leczyć w ojczyźnie. Jeśli jednak nie, to wróci do Hannoweru i na miejscu będziemy go leczyć - mówił z kolei Andreas Kuhnt, rzecznik prasowy Hannovewu 96, który nie traci nadziei na powrót Krzynówka do zdrowia.

Obecnie polski piłkarz jest na zwolnieniu lekarskim do końca roku, jeśli taki stan się przedłuży, wówczas pensję Polakowi wypłacać będzie już nie klub, a niemiecki państwowy ubezpieczyciel. W przypadku ogłoszenia przez Krzynówka zakończenia kariery, straciłby on kilkaset tysięcy euro z tytułu kontraktu, który obowiązuje do 2010 roku.

Hapoel Tel Awiw obawia się meczu w Kazaniu ?

Więcej o: