Dawid Murek już po operacji, kibice organizują wsparcie

W poniedziałek Dawid Murek przeszedł w Katowicach skomplikowaną operację, której celem było trwałe zespolenie złamanych kości. - Operacja zakończyła się sukcesem, wszystko przebiegło bez problemów, więc prawdopodobnie nie będzie już kolejnej - mówi Zbigniew Sznober trener odnowy biologicznej AZS-u Częstochowa.

Na razie nie wiadomo, ile czasu trwało będzie leczenie kapitana AZS-u. - Trudno mówić o jakichkolwiek rokowaniach. Lekarz po operacji stwierdził, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Teraz potrzeba czasu, żeby wszystkie naderwane i złamane elementy kończyny spokojnie się zrosły - mówi Sznober.

Kibice, od kiedy tylko dowiedzieli się, co spotkało Dawida, wspierają skrzydłowego AZS-u. Daje się to odczuć nie tylko w środowisku częstochowskich kibiców, ale również czytając komentarze i fora internetowe. Dlatego też serwis Reprezentacja.net przy współpracy z oficjalną stroną Domexu Tytan AZS Częstochowa, chciałby wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i umożliwić przekazanie Dawidowi wszystkich płynących od kibiców słów wsparcia. Można wysyłać je na adres: dawid@reprezentacja.net do poniedziałku, 21 grudnia.

Więcej w serwisie Reprezentacja.net ?

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.