Transfery. Alejandro Dominguez blisko Valencii

Napastnik Rubina Kazań Alejandro Dominguez jest bliski przejścia do Valencii. - Sprawa transferu jest niemal pewna - przyznaje sam zawodnik.

Dominguez i prezydent Valencii Javier Gomez są w kontakcie telefonicznym. Do ustalenia mają już tylko kilka drobnych szczegółów, ale przejście napastnika mistrzów Rosji do Primera Division jest już przesądzone.

Kontrakt 28- letniego Domingueza wygasa w tym miesiącu. Rosyjski klub chciał go przedłużyć, ale po odpadnięciu Rubinu z Ligi Mistrzów stało się jasne, że Argentyńczyk nie będzie zainteresowany dalszą grą w Kazaniu.

Dominguez odrzucił oferty Romy i Juventusu i zdecydował się na ligę hiszpańską. Ma podpisać kontrakt na trzy i pół roku gwarantujący mu półtora miliona euro rocznie.

- Moje przejście do Walencji jest właściwie pewne - przyznał Dominguez. Chcę grac w Hiszpanii i występy z Davidem Villą i Davidem Silvą to spełnienie moich marzeń. To prawda, że Rubin zaproponował mi przedłużenie kontraktu. Doceniam ten gest, to zawsze będzie dla mnie wielki klub - dodał.

Dominguez piłkarzem roku

Dominguez zdobył w tym sezonie 17 bramek, a Rubin po raz drugi z rzędu wywalczył tytuł mistrza kraju. Napastnik Rubina Kazań został wybrany Piłkarzem Roku w Rosji. ?

Real z Valencią bez Kaki i Cristiano Ronaldo ?

Więcej o: