Ekstraklasa. Nowa propozycja dla Muchy

PRZEGLĄD PRASY: Działacze Legii chcą za wszelką cenę zatrzymać w klubie Jana Muchę. Według informacji "Przeglądu Sportowego" słowacki bramkarz gościł w siedzibie ITI, gdzie właściciel stołecznego klubu Mariusz Walter przekonywał go do podpisania nowego kontraktu.

Ekstraklasa.tv: Jan Mucha w życiowej formie ?

- Spotkanie? Wspaniale, tyle mogę powiedzieć. Rozmowa z prezesem to przyjemność. Jaka czeka mnie przyszłość? Nie wiem. Mam teraz kilka spraw do przemyślenia, decyzja będzie trudna. Jest szansa, że podpisze kontrakt z Legią - powiedział Mucha.

Według informacji gazety Słowak otrzymał jeszcze lepszą ofertę niż ta poprzednia, która gwarantowała mu zarobki w wysokości 250 tysięcy euro rocznie.

Obecna umowa Muchy z Legią kończy się w czerwcu przyszłego roku. Oznacza to, że już w styczniu mógłby negocjować kontrakt z innym klubem , do którego po sezonie odszedłby za darmo. Bramkarz umówił się jednak z władzami Legii, że jeśli ktoś zaoferuje za niego 500 tysięcy euro, to dostanie zgodę na transfer. Jak podaje "Przegląd" menedżer piłkarza rozmawia z kilkunastoma klubami.

Arka zagra z Legią bez najlepszych napastników

Copyright © Agora SA