Liga Mistrz闚. 6 kolejka. Nie by這 niespodzianek w 鈔odowych meczach

Arsenal, Sevilla, Fiorentina i Lyon - te zespo造 z Grup E-H zapewni造 sobie awans do 1/8 fina逝 Ligi Mistrz闚 jeszcze przed t kolejk. W 鈔od do陰czy造 do nich Barcelona, Inter, Stuttgart i Olympiakos. W Lidze Europejskiej na wiosn zobaczymy Liverpool, Rubin, Unire i Standard.

6. kolejka, akt drugi - relacja Z czuba i na 篡wo ?

Wszyscy uczestnicy 1/8 fina逝 Ligi Mistrz闚

Zwyci瞛cy grup: Bordeaux, Manchester United, Real, Chelsea , Fiorentina, Barcelona, Sevilla, Arsenal

Zespo造 z drugich miejsc Bayern, CSKA, Milan, Porto, Lyon, Inter, Stuttgart, Olympiakos

Bramki ze 鈔odowych spotka na Z czuba.tv ?

Grupa E - zobacz tabel ?

Liverpool - Fiorentina 1:2 ?

Liverpool w fatalnym stylu po瞠gna si z Lig Mistrz闚. Nie do嗆, 瞠 ju przed meczem z Fiorentin nie mia 瘸dnych szans, to jeszcze po瞠gna si z rozgrywkami pora磬. Anglik闚 w samej ko鎍闚ce pogr捫y Alberto Gilardino.

Lyon - Debrecen 4:0 ?

Nie uda這 si mistrzom W璕ier zdoby w tej edycji Ligi Mistrz闚 nawet punktu. Pora磬a 0:4 z Lyonem pokaza豉 im ich miejsce w szeregu. Trzeba jednak przyzna, 瞠 trafili do bardzo trudnej grupy.

Grupa F - zobacz tabel ?

Inter - Rubin 2:0 ?

Rubin z Rafa貫m Murawskim w sk豉dzie by w tym meczu bezdyskusyjnie s豉bszy od mistrz闚 W這ch. Pora磬a 0:2 by豉 najmniejszym wymiarem kary, w s逝pek trafi Sneijder, doskona造ch okazji nie wykorzystali Balotelli i Milito. Rosjanie mimo to wyprzedzili w tabeli Dynamo.

Dynamo Kij闚 - Barcelona 1:2 ?

Tylko 33. minuty trwa sen Ukrai鎍闚 o wyeliminowaniu z Ligi Mistrz闚 wielkiej Barcelony. Od 3. minuty prowadzili po golu Artema Milewskiego, ale p騧niej trafiali Xavi i Messi i sko鎍zy這 si tak jak wszyscy przewidywali. Dynamo b璠zie sobie plu w brod maj帷 w pami璚i np. pora磬 z Interem, kiedy to jeszcze 5 min. przed ko鎍em prowadzi這 1:0.

Te chcia豚y awansowa do fazy pucharowej? Zagraj w Wygraj Lig Mistrz闚?

Grupa G - zobacz tabel ?

Stuttgart - Unirea 3:1 ?

W bezpo鈔ednim starciu zainteresowanych awansem do 1/8 fina逝 VfB okaza這 si by bezdyskusyjnie lepsze od mistzr闚 Rumunii. Trzy gole stracone do 111. minuty pogr捫y造 zesp馧 Dana Petrescu, kt鏎y jednak wyprzedzi w tabeli Glasgow Rangers.

Sevilla - Rangers 1:0 ?

tegoroczna "kampania" Rangers闚 udowodni豉 chyba, jak s豉ba jest liga szkocka. Dwa punkty w sze軼iu meczach to fatalny wynik dla takiego zespo逝, szczeg鏊nie 瞠 nie trafili do specjalnie mocnej grupy. Sevilla, kt鏎a przed meczem by豉m pewna awansu nie odpu軼i豉 i wygra豉 po bramce niezawodnego Frederica Kanoute.

Grupa H - zobacz tabel ?

Olympiakos - Arsenal 1:0 ?

Arsenal, pewny awansu, wystawi w tym meczu zupe軟ie rezerwowy sk豉d, dzi瘯i czemu gospodarze zwyci篹yli i awansowali do 1/8. W bramce Kanonier闚 ca貫 spotkanie rozegra ㄆkasz Fabia雟ki, Micha豉 疾w豉kowa zabrak這 nawet na 豉wce Olympiakosu.

Standard - Alkmaar 1:1 ?

Standard aby my郵e o awansie musia ten mecz wygra i liczy na zwyci瘰two Arsenalu. 畝den z tych warunk闚 nie zosta spe軟iony i Belgowie b璠 si musieli zadowoli gr w Lidze Europejskiej.

Zwyci瞛cy i pokonani w 鈔odowych meczach LM (kliknij zdj璚ie)

Kl瘰ka Juventusu, bramka 疾w豉kowa - wtorkowe mecze Ligi Mistrz闚?