Piłka nożna. Tajemnica Davida Beckhama

David Beckham ma 34-lata i wspaniałą karierę za sobą. Aktualnie występuje w drużynie LA Galaxy. To właśnie podczas meczu amerykańskiego zespołu zostało zrobione zdjęcie, które we wtorek opublikowały brytyjskie media. Na jaw wyszła skrywana przez piłkarza tajemnica, który od dziecka jest astmatykiem.

Jesteś spragniony amerykańskiego sportu? zagraj w konkurs ESPN ?

Brytyjski dziennik "Daily Mail" opublikował zdjęcie 34-letniego Davida Beckhama używającego inhalatora dla astmatyków. Fotografia została zrobiona w trakcie meczu finałowego o Puchar MLS pomiędzy LA Galaxy a Real Salt Like.

Głos w sprawie zabrał Simon Oliveira, agent piłkarza.

embed

- David zmaga się z astmą od dziecka, ale jak się okazało, nie miało to żadnego wpływu na jego wyniki. Nigdy nie uznał, że chce powiedzieć to publicznie. Jeśli jednak zainspiruje to innych cierpiących na astmę i pokaże im, że mogą osiągnąć coś takiego jak David - tym lepiej - dodał powiedział Anglika.

David Beckham to wielokrotny mistrz Anglii z Manchesterem United. Wraz z Realem Madryt udało mu się sięgnąć po tytuł mistrzowski. Z Hiszpanii Anglik trafił do USA, gdzie występuje w drużynie LA Galaxy.

Czas na rewolucję? Gigantyczne pieniądze na azjatycki futbol  ?