Akademia Piłkarska Władysława Żmudy wozi PZPN

PRZEGLĄD PRASY. Prezes PZPN Grzegorz Lato podpisał kontrakt z prowadzoną przez Władysława Żmudę Akademią Sportową. Na mocy umowy firma byłego reprezentanta Polski ma wyłączność na organizację przewozów dla PZPN - pisze ?Fakt?.

Co ciekawe, firma Żmudy posiada jedynie dwa autokary: jednego Mercedesa i jeden Neoplan. Stawki płacone przez PZPN zostały ustalone na 4 złote za kilometr za ten pierwszy pojazd i 3,5 za drugi.

Akademia sportowa Władysława Żmudy

Fundacja Sportowa Akademia powstała we wrześniu 2006 roku. Pierwszymi Trenerami chłopców byli Henryk Apostel i Władysław Żmuda. Jak czytam na stornie internetowej akademii;

"W Sportowej Akademii cele szkoleniowe jak również dobre zachowanie i wyniki w nauce stawiane są na równi, od naszych adeptów , podopiecznych podczas zawodów czy wyjazdów szkoleniowych wymaga się odpowiedniego zachowania, czystego i schludnego wyglądu (czysty strój, krótkie czyste włosy) oraz noszenia sprzętu Sportowej Akademii, który otrzymują bezpłatnie."

Na stronie nia ma żadnej informacji na temat oferowania przewozów osób. - Wynajęcie autokaru? Proszę bardzo, pod warunkiem że nie będzie kolidował z czasem kiedy potrzebuje go PZPN - zaznacza jednak przedstawiciel Akademii Sportowej.

Male kluby ograbiane przez PZPN ?

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.