Zapowiadają znokautowanie Jackiewicza

Już tylko 9 dni pozostało do sankcjonowanej przez pięściarską federację IBF walki eliminacyjnej w kategorii półśredniej pomiędzy Rafałem Jackiewiczem a Delvinem Rodriguezem. Jej zwycięzca na początku przyszłego roku zaboksuje o tytuł mistrza świata.

Joe DeGuardia- promotor urodzonego w Dominikanie rywala Polaka- odgraża się, że zaplanowany na 27 listopada w Ełku pojedynek nie potrwa pełnych 12 rund, a jego podopieczny zafunduje popularnemu "Wojownikowi" pierwszą w karierze przegraną przez nokaut.

- Delvin w Polsce musi zrobić to, co do niego należy. Jackiewicz potrafi bardzo dużo, dlatego nie możemy go lekceważyć. Nie przegrał od czterech lat i będzie miał za sobą cały kraj. Delvin cały czas pamięta o swojej ostatniej porażce na punkty, jest bardziej głodny zwycięstwa niż kiedykolwiek i obiecuje wszystkim, że tym razem sędziowie punktowi nie będą potrzebni.- zapowiada DeGuardia.

Walka Jackiewicza z Rodriguezem będzie główną atrakcją ełckiej gali boksu zawodowego organizowanej w ramach cyklu "Wojak Boxing Night". Podczas tej samej imprezy w ringu zaprezentują się również młodzieżowy champion federacji WBC wagi junior ciężkiej Tomasz Hutkowski i pretendent do seniorskiego tytułu mistrza świata WBC w tej samej kategorii wagowej Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.

Duma Manchesteru wraca na ring - czytaj tutaj ?