Rooney chce na zawsze zostać w Manchesterze United

Wayne Rooney chce rozpocząć negocjacje w sprawie nowego kontraktu. Zamierza dożywotnio związać się z Manchesterem United.

Wyślij sms BEST na 7260 i wygraj wyjazd na mecz FC Barcelona-Inter Mediolan ?

Napastnik United, przebywający obecnie z reprezentacją Anglii w Katarze, łączony był ostatnio z Barceloną, do której miałby przejść za 85 mln funtów. Cristiano Ronaldo wyznał z kolei, że bardzo chciałby zobaczyć byłego kolegę u swego boku w Realu Madryt.

Rooney nie zamierza jednak opuszczać Premier League i próbować sił za granicą. Piłkarz chciałby za to przedłużyć umowę z klubem z Old Trafford. Obecna wygasa w 2012 r.

- Miło jest być docenianym, ale powiedziałem już wcześnie, że w United jestem naprawdę szczęśliwy - ucina spekulacje 24-latek. - O ile oni nie zdecydują inaczej, to jakoś nie widzę siebie odchodzącego stąd. Po tym sezonie zostają mi jeszcze dwa, więc na pewno w ciągu najbliższych kilku miesięcy będziemy negocjować nową umowę - dodaje.

Rooney zapytany o to, czy rozważał zakończenie kariery na Old Trafford, odpowiedział bardzo krótko, uśmiechając się przy tym od ucha do ucha: - Tak!.

Warto mieć w składzie Rooneya? Wygraj Ligę Mistrzów! ?