Kibice do Kuszczaka: Dzięki Tomasz i powodzenia w następnym klubie

Tomasz Kuszczak poskarżył się na łamach brytyjskich mediów, że Edvin Van der Sar go nie wspiera, choć zawsze liczył na pomoc bardziej doświadczonego bramkarza. Suchej nitki na Polaku nie zostawiają sympatycy Manchesteru United, którzy radzą mu, by zaczął poszukiwania nowego klubu

On za bardzo mi nie pomaga. Powiedziałem mu już kilka razy, żeby dawał mi więcej rad, bo jest bardziej doświadczony ode mnie i zagrał więcej meczów o stawkę. Nie wiem, może Edwin mnie nie lubi. Musicie jego zapytać - powiedział Kuszczak .

Holenderski bramkarz jeszcze głosu w sprawie nie zabrał, Alex Ferguson zajście zbagatelizował tłumacząc, że Polak tylko żartował . Kibice Manchesteru United dość jednoznacznie zrozumieli słowa Polaka. Na forum internetowym "The Manchester Evening News" na Kuszczaku nie zostawiają suchej nitki.

- Kitkat (tak Kuszczaka nazywają kibice) nie jest po prostu zbyt dobry. Sorry kolego, musisz się stąd ruszyć, jeśli chcesz grać w wyjściowej jedenastce - czytamy na forum.

- Taxi dla Kitkata. Nigdy nie był wystarczająco dobry, by grać w United. Trzeba się go pozbyć - pisze inny forumowicz. - Dzięki Tomasz i powodzenia w następnym klubie - to kolejny głos z forum.

O wypowiedziach Kuszczaka przeczytaj też na blogu Supergigant ?

Więcej o: