Transfery. Beckham znów w Milanie

David Beckham został wypożyczony na pół roku z Los Angeles Galaxy do AC Milan. Piłkarz podpisał dokumenty pozwalające mu grać we Włoszech. Podobne wypożyczenie miało miejsce rok temu.

Możesz wygrać Ligę Mistrzów i koszulkę Barcelony, Manchesteru, Realu... Zagraj ?

34-letni piłkarz będzie grał w Milanie od stycznia do czerwca przyszłego roku. Sam naciskał na wypożyczenie, co ma pozwolić mu utrzymać formę, dzięki czemu będzie mógł z reprezentacją Anglii pojechać na MŚ w RPA w przyszłym roku.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że David Beckham znów założy koszulkę w czerwono-czarne pasy. Zwłaszcza po fantastycznej grze jaką pokazał w zeszłym roku - powiedział dyrektor wykonawczy Milanu Adriano Galliani.

O ponownym wypożyczeniu piłkarza do włoskiego klubu mówiło się już od dawna. Beckhamem było zainteresowanych kilka klubów Premier League, ale piłkarz zawsze powtarzał, że pierwszym wyborem na pewno będzie AC Milan.

W zeszłym roku Anglik, przedłużył swój pobyt w Mediolanie. Miał wrócić do Galaxy w marcu, a pojawił się w amerykańskim klubie dopiero w czerwcu. Powtarzał, że chciałby pozostać we Włoszech. Ominął go start sezonu, a kibice na trybunach wygwizdali go. Potem jednak przyczynił się w awansie LA Galaxy do rozgrywek play-off ligi MLS.

Steven Gerrard do Realu Madryt?