Liga Europejska. Boruc podda się drobnej operacji

- Udało nam się potwierdzić Dominica Cerviego do gry w Lidze Europejskiej - powiedział na antenie BBC Sport trener Celticu Tony Mowbray. Zgoda UEFA była warunkiem który musiał być spełniony, by Boruc poddał się zabiegowi.

Boruc obecnie zmaga się z kontuzjami uda i kolana Ten drugi uraz wymaga drobnej operacji. - Trzeba usunąć drobne chrząstki - precyzuje Mowbray. Trener Celticu obawiał się, że będzie ją trzeba odłożyć. Wszystko przez to, że szkocki klub ma tylko dwóch bramkarzy zgłoszonych do europejskich pucharów: Boruca i Załuskę.

- W tej chwili dowiadujemy się w UEFA, czy możemy uzyskać specjalne zwolnienie na występ Cerviego. Jeśli nie, to musimy mieć Artura na ławce - tłumaczył w piątek Mowbray.

- Jeżeli Artur podda się operacji od razu, to wróci na mecz z Dundee United 22-ego listopada - dodał trener. I tak się pewnie stanie, gdyż UEFA zgodziła się na potwierdzenie dodatkowego golkipera. - Udało nam się potwierdzić Cerviego do gry w Lidze Europejskiej - powiedział na antenie BBC Sport trener Celticu Tony Mowbray.

Dwie bramki strzelił Grzegorz Rasiak ?

Więcej o: