Liga Europejska. Obraniak z golem. Bąk popełniał błędy

W trzeciej kolejce Ligi Europejskiej zagrało sześciu reprezentantów Polski. Ze zwycięstw cieszyli się tylko Ludovic Obraniak i Mariusz Lewandowski.

Ludovic Obraniak zagrał 74 minuty i strzelił pierwszego gola dla Lille w wygranym meczu Genuą. Jego zespół wygrał 3:0, a ostatniego gola zdobył Hazard, który zmienił reprezentanta Polski. W 61. minucie na boisko w meczu z Tuluzą wszedł pomocnik Szachtara Mariusz Lewandowski. Jego drużyna już prowadziła wtedy z Tuluzą 4:0.

Artur Boruc nie ponosi winy za stratę jedynego gola w meczu Celiku z Hamburgiem. Cały mecz na ławce rezerwowych spędził Łukasz Załuska.

Artur Wichniarek (Hertha) został zmieniony w przerwie meczu z Heerenveen. Holendrzy wygrali 1:0. 90 minut w przegranym 0:1 meczu z Fenerbahce zagrał obrońca Steauy Paweł Golański, który został ukarany żółtą kartką. Pełny mecz zagrał również Jacek Bąk. Polak zawinił przy golach traconych przez Austrię, ale jego zespół choć przegrywał 0:2 zdołał wywalczyć remis 2:2.

Wszystkie czwartkowe wyniki Ligi Europejskiej ?