Liga Mistrzów. W starciu gigantów Milan ograł Real 3:2. Wyniki

W najciekawszym meczu środowej Ligi Mistrzów Real Madryt przegrał na Santiago Bernabeu z AC Milan. Ozdobą spotkania był fenomenalny gol Andrei Pirlo.

Środowe gola na Z czuba.tv ?

Gr. A - tabela ?

Girondins Bordeaux - Bayern Monachium 2:1 (2:1) ?

Bayern zagrał bez Francka Ribery, a od 40. minuty bez napastnika Thomasa Mullera, który obejrzał czerwoną kartkę. Przed końcem meczu z boiska został wyrzucony też Daniel Van Buyten. Wszystkie gole w tym meczu strzelali piłkarze Bordeaux. Obrońca Ciani trafił do bramki rywala i do własnej.

Juventus Turyn - Maccabi Hajfa 1:0 (0:0) ?

Juventus po dwóch remisach musiał pokonać outsidera grupy. Zwycięstwo dał mu obrońca Giorgio Chiellini.

Gr. B - tabela ?

CSKA Moskwa - Manchester United 0:1 (0:0) ?

Kilka minut przed końcem gola dla Manchesteru zdobył Ekwadorczyk Valencia. W ataku CSKA zagrał młody Osetyniec Alan Dżagojew, który w tej edycji LM zdobył już dwa gole, a w drugiej połowie strzelił gola Manchesterowi, ale sędzia dopatrzył się spalonego. Tomasz Kuszczak cały mecz spędził na ławce rezerwowych Manchesteru United.

Vfl Wolfsburg - Besiktas Stambuł 0:0 ?

W poprzedniej kolejce oba zespoły przegrały. Tym razem podzieliły się punktami, po bezbramkowym remisie. Choć przewagę miał Wolfsburg, to kończył mecz w dziesiątkę, po czerwonej kartce dla swojego superstrzelca Grafite.

Kto lepszy? Barca czy Manchester? Zagraj w Wygraj Ligę Mistrzów ?

Gr. C - tabela ?

Real Madryt - AC Milan 2:3 (1:0) ?

Błędy bramkarzy, pięć goli, fenomenalny gol Pirlo i szalone strzelanie w Madrycie. Real zagrał bez swojej największej gwiazdy, Cristiano Ronaldo, ale za to z Brazylijczykiem Kaką, który zimą trafił do Madrytu właśnie z Mediolanu.

Real - Milan. Relacja Z czuba ?

W pierwszej połowie Raul wykorzystał błąd Didy. Po przerwie błąd Casillasa wykorzystał Pato - strzelec dwóch goli w tym meczu. Na ławce rezerwowych Realu cały mecz spędził bramkarz Jerzy Dudek.

FC Zurych - Olympique Marsylia 0:1 (0:0) ?

Pierwsze punkty Olympique w tegorocznej Lidze Mistrzów. FC Zurych w poprzedniej kolejce wygrął 1:0 z milanem dzięki bramce obrońcy Hannu Tihinena. Tym raze sam stracił gola po strzale obrońcy OM Gabriela Heinze.

Gr. D - tabela ?

FC Porto - APOEL Nikozja 2:1 (1:1) ?

Od pierwszej minuty grał Kamil Kosowski, ale już w 37. minucie musiał zejść z boiska. Na ławce rezerwowych cypryjskiej drużyny siedzi Marcin Żewłakow i znany z występów w Wiśle Kraków Brazylijczyk Jean Paulista. Mimo straconego samobójczego gola Porto wygrało. Nie do zatrzymania był napastnik Hulk.

Chelsea Londyn - Atletico Madryt 4:0 (1:0) ?

Chelsea do tej pory w dwóch meczach dwukrotnie wygrała 1:0. Ale w trzeciej kolejce londyńczycy strzelali aż miło. Tuż przed przerwą objęli prowadzenie. A w drugiej połowie strzelali kolejne bramki i rozbili pogrążone w kryzysie Atletico Madryt.