El. MŚ: Kamil Grosicki: Joker, co zdobywa gola - brzmi dobrze

PRZEGLĄD SPORTOWY. - Liczę, że jednak wyjdę na boisko. Rola Jokera też mi odpowiada. Joker, co zdobywa gola - brzmi dobrze - przyznaje w rozmowie z ?Przeglądem Sportowym? zawodnik Jagielloni Białystok Kamil Grosicki, który może być tajną bronią trenera Stefana Majewskiego w sobotnim meczu eliminacji mistrzostw świata z Czechami.

W sobotę kadra Polski zagra z Czechami mecz o wszystko. Jeśli wygra, przedłuży swoje szanse na udział w barażach do mistrzostw świata.

Być może tajną bronią Stefana Majewskiego, będzie świetnie spisujący się ostatnio w rozgrywkach ligowych Kamil Grosicki. Gracz Jagielloni przyznaje, że rola "jokera" odpowiada mu.

- Co jeśli usiądę na ławce? Będę liczyć, że jednak wyjdę na boisko. Rola Jokera też mi będzie odpowiadać. Pod warunkiem, że zdobędę gola. Joker, co zdobywa gola - brzmi dobrze - powiedział Grosicki.

Młody piłkarz zapewnia, że nie boi się Czechów, a silną stroną reprezentacji będzie szybkość.

- Ja nikogo się nie boję. Jak ja miałbym myśleć, że tego się boję, tamtego się boję, to nie ruszałbym się z Białegostoku. Taki mam charakter - opowiada Grosicki.

Wszystko o sobotnich meczach el. MŚ czytaj tutaj ?

Majewski: piłkarze mają wyjść i zagrać najlepsze spotkanie w życiu

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.