Afera Erin Andrews. Sprawca zatrzymany

FBI zatrzymało 48-letniego Michaela Barreta, który usłyszy zarzuty w sprawie afery Erin Andrews. W lipcu najsłynniejsza obecnie amerykańska dziennikarka sportowa została sfilmowana z ukrycia, kiedy nago przechadzała się po pokoju. Taśmy trafiły do internetu.

Zobacz wideo o zatrzymaniu w sprawie afery Erin Andrews - Z czuba.tv ?

Amerykańska policja aresztowała w Chicago na lotnisku O'Hare 48-letniego Michaela Davida Barretta, który usłyszy zarzuty w głośnej sprawie dziennikarki sportowej Erin Andrews.

Ogłoszona najseksowniejszą dziennikarką sportową Ameryki Erin Andrews (ESPN) została sfilmowana z ukrycia, kiedy przechadzała się bez ubrania w swoim hotelowym pokoju. Film w ciągu kilku dni stał się sensacją w internecie.

Śledztwo, które policja prowadziła od lipca przyniosło rezultaty. Zatrzymany Michael Barrett na co dzień zajmuje się sprzedażą polis ubezpieczeniowych. Kiedy dowiedział się, że Andrews zatrzyma się w miejscowym hotelu, natychmiast postarał się o rezerwację pokoju sąsiadującego z tym, w którym miała spać dziennikarka.

Mimo zatrzymania sprawcy, reprezentujący Andrews prawnik wyraził zdziwienie faktem, że obsługa hotelowa bez problemu zaakceptowała dość dziwną prośbę Barretta. Jego zdaniem, taka beztroska decyzja kogoś z personelu hotelowego to poważne uchybienie w kwestii środków bezpieczeństwa.

Sama Andrews o nagraniu nic nie wiedziała. Przechadzała się nago po swoim pokoju, poprawiała fryzurę, prasowała ubrania. Wideo zostało zrobione telefonem komórkowym wyposażonym w niezłej jakości kamerę. Barret nagrywał dziennikarkę przez wywierconą wcześniej dziurę w ścianie dzielącej ich pokoje.

Wszystko o aferze Erin Andrews przeczytaj tutaj ?