Ekstraklasa. Zabawa piłkarzy Legii po przegranej z Jagiellonią

PRZEGLĄD PRASY. "Fakt" opublikował serię zdjęć, która pokazuje uśmiechniętych piłkarzy Legii bawiących się pod jednym z warszawskich klubów. Tabloid informuje, że miało to miejsce po powrocie drużyny Jana Urbana z Białegostoku, gdzie Legia uległa Jagiellonii 0:2. "Fakt" podaje, że prócz głośnej zabawy, piłkarze Legii obrzucili balkony pobliskiej kamienicy m.in. kwiatami i ananasami.

Grosicki pognębił Legię i wychodzi na prostą - zobacz wideo ?

Legia Warszawa w ostatniej ligowej kolejce uległa na wyjeździe Jagiellonii Białystok 0:2 i do prowadzącej w tabeli Wisły Kraków traci już osiem punktów. Według informacji "Faktu" piłkarze stołecznego klubu po powrocie do Warszawy "ruszyli na suto zakrapianą balangę w jednej z modnych stołecznych restauracji".

 

Stwórz drużynę i Wygraj Ligę! ?

 

Tabloid opublikował pięć zdjęć, na których uśmiechnięci piłkarze Legii stoją przed nocnym klubem w towarzystwie grupy kobiet, Jedno ze zdjęć, pokazujące rzucającego czymś w górę mężczyznę, gazeta podpisała: "Trzeci bramkarz Legii Maciej Gostomski ciska ananasem w balkon".

- Trwająca do blisko 5.00 rano impreza skończyła się awanturą z mieszkańcami stolicy, którzy mieli dość dobiegających z lokalu wrzasków. Piłkarze postanowili odreagować stres po kolejnej ligowej porażce. Raczyli się bez ograniczeń kolorowymi trunkami, nie stronili też od wrzasków w towarzystwie atrakcyjnych kobiet - pisze tabloid.

Według "Faktu", kiedy mieszkańcy pobliskiej kamienicy zwrócili uwagę hałasującym piłkarzom, na ich balkony legioniści zaczęli rzucać "wszystko co mieli pod ręką, nawet kwiaty i ananasy wynoszone z knajpy".

Bez ambicji - Legia po klęsce z Jagiellonią  ?