GP Japonii. Heidfeld: To mój ulubiony tor

- Po Suzuce się płynie, szczególnie w słynnych ?eskach?, które są wyjątkowe. Czekasz się na każde kolejne kółko. Jeździmy ze średnimi prędkościami powyżej 200 km/godz. i to wspaniałe uczucie, gdy pokonasz okrążenie właściwie - mówi Nick Heidfeld przed GP Japonii na torze Suzuka.

Nick Heidfeld był jednym z pięciu kierowców, którzy wzięli udział w czwartkowej konferencji prasowej na torze Suzuka.

- Nie przygotowaliśmy na ten wyścigi niczego nowego, ale mamy duże ulepszenia z Singapuru. Mamy wrażenie, że nasz samochód nie jest najlepszy pod względem mechaniki i pewnie było to widać również w relacji z wyścigu. Liczymy na to, że nasz pakiet aerodynamiczny się sprawdzi - mówił Niemiec przed treningami zaplanowanymi na piątek.

Heidfeld odpowiadał także na pytania dotyczące toru Suzuka. - To zawsze był mój ulubiony tor. Po prostu jedziesz i odczuwasz coś wyjątkowego. Oczywiście mamy tutaj dosyć długą pętlę, na której znajduje się sporo różnego rodzaju zakrętów. Po Suzuce się płynie, szczególnie w słynnych "eskach", które są wyjątkowe. Czekasz się na każde kolejne kółko. Jeździmy ze średnimi prędkościami powyżej 200 km/godz. i to wspaniałe uczucie, gdy pokonasz okrążenie właściwie.

Co jeszcze powiedział Nick Heidfeld sprawdź na portalu F1.pl ?

Więcej o: