Jerzy Dudek: Z kadry nigdy się nie wypisałem

PRZEGLĄD PRASY. Jeśli Majewski do mnie by zadzwonił, to bym się zgodził - mówi w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego Jerzy Dudek, bramkarz Realu Madryt.

Dudek, który jest rezerwowym bramkarzem w Realu, mówi, że zawsze chciał grać w kadrze. - Nigdy się nie wypisałem. Co najwyżej ktoś ze mnie zrezygnował - mówi.

Bramkarz Realu mówi, że jeśli dostanie propozycję powrotu do reprezentacji, to na pewno się zgodzi. - Jestem zainteresowany powrotem do reprezentacji Polski, tak samo jak jestem zainteresowany grą w finałach Euro 2012 - powiedział, ale przyznaje, że nie zrobił wszystkiego, by wrócić do drużyny narodowej. - Gdybym nie przedłużał kontraktu z Realem, ale wrócił do Feyenoordu Rotterdam, gdzie pewnie miałbym miejsce w podstawowym składzie, to przypuszczam, że moja droga do reprezentacji stałaby się krótsza - mówi.

- Codziennie trenuję z piłkarzami, którzy są gwiazdami światowego futbolu, grałem w serii meczów sparingowych przed sezonem i w każdej chwili jestem gotowy stanąć w bramce Realu. Myślę, że to wystarczająca rekomendacja, by myśleć o grze w reprezentacji Polski - uważa Dudek.

Niektórych decyzji Leo nie rozumiałem mówi Ebi Smolarek ?