Ekstraklasa. Dla reprezentacji 9. kolejka będzie przesunięta?

PZPN rozważa przesunięcie 9. kolejki ekstraklasy z powodu meczów reprezentacji. Chodzi o mecze które mają być rozegrane w dniach 2-4 października.

Wszystkie bramki z ligowych boisk tylko na Ekstraklasa.tv ?

10 października Polska zagra wyjazdowy mecz z Czechami, a cztery dni później na Stadionie Śląskim podejmie w ostatnim meczu eliminacji Słowację. PZPN rozważa przesunięcie kolejki ligowej, choć Polacy szanse na awans mają już tylko matematyczne.

- Pierwszy raz o tym słyszę, ale gdyby to była prawda, nie wyobrażam sobie powrotu do czasów minionej epoki, gdy takie praktyki były codziennością. Rozumiem, że Stefan Majewski robi wszystko, by jak najlepiej przygotować zespół do meczu ostatniej szansy, ale dziś kluby są przedsiębiorstwami i nie mogą sobie pozwolić na przekładanie meczów. Mają zobowiązania wobec stacji telewizyjnych, sponsorów i kibiców, przede wszystkim - powiedział Sport.pl Bogdan Basałaj, dyrektor zarządzający Ekstraklasy SA.

- Gdyby nawet polskie kluby zgodziły się na przełożenie kolejki, to co będzie z piłkarzami z lig zagranicznych? Przecież drużyna z Bundesligi czy ligi francuskiej nie zwolni swojego gracza tylko dlatego, że Polska ma jeszcze szanse na mundial... - dodał.

Znamy nazwiska członków sztabu kadry. Stefan Majewski ? ujawnił współpracowników

Więcej o: