Adamek: Nie interesuje mnie, co robi Gołota

Wielkimi krokami zbliża się polska ?walka stulecia? pomiędzy czempionem federacji IBF kategorii junior ciężkiej Tomaszem Adamkiem i czterokrotnym pretendentem do tytułu mistrza świata wszechwag Andrzejem Gołotą. Obaj zawodnicy swoją formę szlifują za Oceanem- Adamek w New Jersey, Gołota w Chicago.

Nad przygotowaniami Adamka czuwa jak zwykle jego długoletni szkoleniowiec Andrzej Gmitruk, który znakomicie zna Gołotę z czasów amatorskich. Popularny "Góral" zapewnia, że jego trener dobrze wie, jak poprowadzić go do zwycięstwa.

- Andrzej Gmitruk co dzień ogląda dwie lub trzy walki Gołoty.- zdradza Adamek- Podczas treningów na tarczy ćwiczymy już ciosy, które będę zadawał w słabe punkty Andrzeja.

- Nie interesuje mnie, co robi teraz Gołota.- dodaje pięściarz z Gilowic- Ja mam teraz swoje przygotowania i to mnie interesuje najbardziej. Wystarczy, że oglądam płyty z walkami Gołoty.

Do starcia Adamek - Gołota dojdzie 24 października podczas "Polsat Boxing Night" w Łodzi.

Gołota: skoro Adamek zaprosił mnie do tańca, nie mogłem odmówić O polskiej walce stulecie i nie tylko czytaj na Bokser.org >