ME siatkarzy. Castellani: Miljković śmiał się z nas szyderczo

PRZEGLĄD PRASY: - Miljković śmiał się szyderczo, gdy ktoś wspomniał o medalowych szansach naszej drużyny. Mówił, że Polacy nie mają instynktu wygrywania - zdradza "Rzeczpospolitej" trener reprezentacji Polski w siatkówce, Daniel Castellani

Zobacz mistrzowskich Polaków na Zczuba.tv ?

- Widzę medal, dotykam go, moja drużyna stoi na najwyższym stopniu podium i rozumiem, że dokonaliśmy czegoś niesamowitego. Ale muszę się jeszcze z tym oswoić, bo to tak piękne, że aż nierealne - mówił po triumfie w mistrzostwach Europy trener polskiej kadry. - Przyznam szczerze, że myślałem o medalu. Nie bałem się marzeń.

Dlatego Argentyńczyk wspomina reakcję serbskiego atakującego, Ivana Miljkovicia, podczas Memoriału Huberta Wagnera w Łodzi, który Polacy wygrali.

- Miljković śmiał się szyderczo, gdy ktoś wspomniał o medalowych szansach naszej drużyny - przypomina sobie. - O serii zwycięstw i mistrzowskim tytule zadecydowała solidarność i wola zwycięstwa. A to przecież nie kto inny, tylko Miljković mówił, że Polacy nie mają instynktu wygrywania. Mylił się - kończy Castellani.

Serbia na mistrzostwach Europy zajęła 3. miejsce w grupie F.

Gruszka został MVP turnieju ?

Więcej o: