Lato w TVN 24: Przepraszam Beenhakkera

- Żałuję słów, które wypowiedziałem po meczu. We wtorek będę chciał się spotkać z trenerem Beenhakkerem i przeprosić go za to w jaki sposób powiadomiłem o jego zwolnieniu. Swojej decyzji jednak nie zmienię - powiedział na antenie TVN 24 prezes PZPN Grzegorz Lato.

Zobacz porażkę Polaków na zczuba.tv ?

- Przekazałem Beenhakkerowi informację, że chcę się spotkać z nim we wtorek o jedenastej. Żałuję za to, co powiedziałem wczoraj, muszę trenera - który ma ważny kontrakt - przeprosić. Najpierw powinienem powiedzieć wszystko Beenhakkerowi, a nie dziennikarzom. Ja też jestem człowiekiem, wczoraj było ciśnienie i stres - powiedział Lato.

- Mam nadzieję, że uda nam się znaleźć z Beenhakkerem wspólny język i rozstaniemy się w zgodzie. To co trenerowi się należy, zostanie mu wypłacone. Nie wycofuję się jednak ze swojej opinii - to był ostatni mecz Holendra z kadrą Polski.

Prezes zdradził że wkrótce zostanie wybrany nowy szkoleniowiec . - W najbliższych dniach zbierze się wydział szkolenia i moja skromna osoba, postanowimy, kto poprowadzi reprezentację w ostatnich dwóch meczach. To nie musi być trener na stałe - zakończył.

 

Beenhakker wściekły na Lato

Reprezentacja skończona - czytaj relację

Więcej o: