Manchester City chce Thierry'ego Henry'ego w zamian za Robinho

Manchesterowi City nie uda się ściągnąć na City of Manchester Stadium Lionela Messiego, lecz być może już w zimę otrzymają ofertę wymiany Robinho za Thierry'ego Henry'ego

Barcelona będzie chciała przekonać klub z Manchesteru, by ten sprzedał im Robinho w zimowym okienku transferowym. Nie chcieliby jednak płacić za reprezentanta "Canarinhos", lecz wymienić go za Thierry'ego Henry'ego - donosi "Sunday People"

Klub z Katalonii wysłał kolejne zapytanie o Robinho, po tym jak w letnim okienku transferowym sternicy Barcelony usłyszeli, że transakcja dojdzie do skutku tylko wtedy, gdy w ramach wymiany do Manchesteru przejdzie ich największa gwiazda - Lionel Messi.

Wobec braku zgody ze strony działaczy oraz samego Argentyńczyka, trener Pep Guardiola chce zaproponować Markowi Hughesowi zmodyfikowaną ofertę: zamiast Messiego, zdobywca Ligi Mistrzów oferuje Thierry'ego Henry'ego. Młody szkoleniowiec zdradził, że Barcelona była zainteresowana kupnem Robinho już w momencie gdy odchodził z Realu Madryt, lecz szybsi okazali się wtedy The Cititzens.

Mimo tego Guardiola wierzy, że 25-latek z chęcią powróci do La Liga i będzie chciał walczyć o Champions League.

Wszystko zależy teraz od Marka Hughesa i jego doradców. Jeśli decydenci Manchesteru zgodzą się na taką transakcję, już zimą będziemy świadkami jednego z bardziej interesujących transferów sezonu.

Fulham nie dla Pawła Brożka ?