Słowenia przegrała z Anglią w meczu towarzyskim

Środowy rywal Polaków w sobotę nie odpoczywał. W meczu rozegranym na stadionie Wembley, Słoweńcy zaprezentowali się dobrze, ale przegrali z gospodarzami 1:2.

Bramki z meczu Słowenia - Anglia na Z czuba.pl ?

Słoweńcy grali poprawnie szczególnie w pierwszych dwóch kwadransach spotkania. W 31. minucie po starciu Bostjana Cesara z Waynem Rooneyem sędzia zdecydował się na podyktowanie kontrowersyjnego rzutu karnego. Starcie wyglądało tak, jakby to Anglik faulował. Sam piłkarz Manchesteru nie domagał się, aby arbiter wskazał na wapno. Jedenastkę na gola zamienił Frank Lampard.

Na nieszczęście Słoweńców Cesar z powodu kontuzji musiał opuścić boisko i pod znakiem zapytania stoi jego środowy występ przeciwko Polsce.

Po zdobyciu bramki Anglicy przejęli kontrolę na boisku. W 63. minucie po akcji dwóch zawodników Tottenhamu Aarona Lennona i Jermaina Defoe ten ostatni strzałem zza pola karnego podwyższył wynik spotkania.

Słoweńcy zdołali odpowiedzieć tylko jedną bramką. Na pięć minut przed końcem do siatki Anglików trafił Ljubijankić.