Obraniak: Chcę zmienić klub już w zimie

PRZEGLĄD PRASY. - Tak, chcę zmienić skład. Już latem chciałem odejść - mówi w wywiadzie dla ?Przeglądu Sportowego? reprezentant Polski Ludovik Obraniak.

W zeszłym roku Obraniak zdobył dla Lille 9 bramek, miał też 5 asyst. W klubie zaproponowano mu podpisanie nowego kontraktu, jednak młody zawodnik nie przystał na oferowane warunki finansowe. W ostatnich meczach Ligue 1. siedział na ławce rezerwowych.

- Trener nie mówił mi, dlaczego na mnie nie stawia - twierdzi Obraniak - Nie wiem czy to się zmieni w kolejnych spotkaniach, ale i tak raczej nie zmienię zdania w sprawie kontraktu - dodaje.

Obraniak nie ukrywa, że już w lecie chciał zmienić klub. Miał propozycje z PSG, Olympiakosu i West Hamu, ale jego zespół nie zgodził się na negocjacje.

- Odszedł Michael Bastos, i szefowie Lille powiedzieli mi, że mam zostać - opowiada Obraniak. Dalej chce jednak odejść. - I to może już w zimie - deklaruje.

Obraniak o Perquis

- To rzeczywiście bardzo dobry zawodnik. Dał się poznać jako solidny obrońca. chciałbym z nim zagrać w waszej reprezentacji, ale nie ja o tym decyduje - powiedział Ludovik Obraniak o Damienie Perquis, kolejnym Francuzie z polskimi korzeniami, który przymierza się do gry w reprezentacji Beenhakkera.

Gest reprezentantów. 'Wasyl jesteśmy z Tobą" ?

Więcej o: