US Open: Radwańska przed wielką szansą

Na drodze do trzeciej rundy najlepszej polskiej tenisistki stanie Rosjanka Maria Kirilenko. Polka walczyć będzie nie tylko z nią, lecz również z kontuzją. Relacja Z Czuba ok. 19.00 w serwisie Sport.pl

W pierwszej rundzie Agnieszka Radwańska bez problemów (6:1, 6:2) ograła Austriaczkę Patricię Mayr - Ten mecz był za szybki, za łatwy, by można coś powiedzieć. Prawdziwy test będzie dopiero w II rundzie z Marią Kirilenko. To trudniejsza rywalka, moja gra musi być już na poziomie 100 procent - powiedziała Sport.pl Agnieszka Radwańska.

Jednak w tym spotkaniu dwunasta rakieta świata zmagać się będzie nie tylko z rywalką, lecz również z urazem ręki. Dlatego Polka praktycznie nie rozstaje się z ogromnym opatrunkiem, który łagodzi bolesne zapalenie. Po spotkaniu pierwszej rundy Agnieszka poddawana była różnym zabiegom wszystko po to, by uraz nie wykluczył jej z walki o kolejną rundę US Open. Czy to wystarczy? Odpowiedź poznamy po meczu z równie wymagającą co urodziwą Rosjanką Co możesz sprawdzić na Z czuba.pl  ?

Jednak na meczu Agnieszki Radwańskiej z Marią Kirilenko nie kończą się emocje związane z udziałem Polaków w US Open. Ciekawie zapowiada się m.in. polsko - polski pojedynek w mikście, w którym Marcin Matkowski zmierzy się z Łukaszem Kubotem. Partnerką Matkowskiego będzie Amerykanka Lisa Raymond, a Kubota Austriaczka Sybille Bammer. Pojedynek na swym blogu komentują eksportowi debliści ?

W innych pojedynkach deblistki Klaudia Jans i Alicja Rosolska zagrają z parą Akguli Amanmuradowa - Daria Kustowa. Z kolei eksportowy duet Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski zmierzą się z Amerykanami Ryanem Harrisonem i Kaes Vantem Hofem

Z US Open pożegnała się już Marta Domachowska, swój singlowy pojedynek niespodziewanie przegrała również Urszula Radwańsk, co obszernie na swym blogu komentuje Jakub Ciastoń ?

Wszystko o tenisie tylko na - Sport.pl ?