Transfery. Real wciąż walczy o Ribery'ego

Real Madryt nie rezygnuje z pozyskania Franka Ribery'ego. Jak podaje piątkowa prasa hiszpańska prezes Realu, Florentino Perez, zamierza ponowić ofertę kupna 26-letniego skrzydłowego Bayernu Monachium.

Według dziennika Marca transfer skrzydłowego wicemistrzów Hiszpani, Arjena Robbena, do Bayernu otworzył drzwi do negocjacji w sprawie Ribery'ego. Oba kluby są teraz w dobrych stosunkach, a dodatkowo Robben, kupiony za 25 mln euro, mógłby wypełnić ewentualną lukę po stracie Francuza.

Prezesi obu klubów, Perez i Karl-Heinz Rummenigge, mają spotkać się w piątek wieczorem. W ramach transakcji, oprócz kwoty przekraczającej 20 mln euro, do Bayernu trafić miałby Rafael van der Vaart.

Real przed obecnym sezonem wydał już ponad 250 mln euro na Cristiano Ronaldo, Kakę, Karima Benzemę i Alonso, który miał być ostatnim nabytkiem klubu przed 31 sierpnia, kiedy to zamyka się letnie okno transferowe. Jednak Florentino Perez, próbujący zbudować druzynę na miarę tej, która trzykrotnie w latach 1998 - 2002 zdobył puchar europy, nie może przegapić okazji pozyskania wyśmienitego Francuza.

Arjen Robben już w Bayernie ?

Więcej o: