Gol Radosława Majewskiego w Pucharze Ligi

Występujący w Notthingam Forest Radosław Majewski rozegrał cały mecz i strzelił decydującą bramkę w spotkaniu przeciwko Middlesbrough. To pierwsza bramka wypożyczonego z Polonii Warszawa zawodnika w oficjalnym meczu angielskiego klubu.

Po 90. minutach gry zespół Polaka remisował 1:1. Prowadzenie dla Middlesbrough zdobył na dwie minuty przed przerwą Adam Johnson. Stan meczu wyrównał w 60 minucie Luke Chambers. Majewski, który występował od początku spotkania był kluczowym zawodnikiem Forest w doliczonym czasie gry. Po wykonywanych przez niego rzutach wolnych i rożnych było pod bramką Middlesbrough najwięcej zagrożenia. Majewski sam też próbował szczęścia. Po jego uderzeniu lewą nogą z pola karnego w 103 minucie gospodarze rozstrzygnęli pojedynek na swoją korzyść.

Rasiak i Saganowski źle wpływają na Southampton - czytaj tutaj ?