Mario Theissen: Chcemy dobrze pożegnać F1

- Chcemy pożegnać Formułę 1 szacunkiem i dobrymi rezultatami - pisze pisze szef BMW Sauber Mario Theissen na oficjalnej stronie teamu.

Barrichello chce mistrzostwa ?

W cyklu "Track talk" Mario Theissen podsumowuje zwykle weekendy z Grand Prix i przedstawia plany na kolejne tygodnie. Po Grand Prix Walencji przyznał, że ten wyścig był wyjątkowy dla wszystkich pracowników BMW Sauber F1 Team. - Był to przede wszystkim pierwszy start od czasu podjęcia przez BMW decyzji o wycofaniu się wraz z końcem obecnego sezonu z Formuły 1. Z tego powodu przystąpiliśmy do pierwszego z siedmiu pozostałych wyścigów z mieszanymi uczuciami - pisze Theissen.

- Jedno jest pewne: po trzech latach coraz większych sukcesów, obecnym sezon jest pierwszym, w którym nie uda nam się zrealizować założonych celów - możemy przeczytać dalej. - Teraz nasza praca koncentruje się na kilku kolejnych miesiącach. Chcemy pożegnać Formułę 1 szacunkiem i dobrymi rezultatami. Zamierzamy wrócić do czołówki i dlatego też - zgodnie z planem - będziemy wprowadzali pakiety rozwojowe aż do kończącego sezon wyścigu w Abu Zabi.

GP Europy: Kubica znów z punktem. Inżynierowie BMW wreszcie się postarali Cały tekst Theissena możecie przeczytać na F1.pl >