Prasa o meczu z Grecją: Wiwat Obraniak!

PRZEGLĄD PRASY: Przedstawienie Obraniaka. Wiwat! Obraniak już strzela - tak prasa ocenia debiut w kadrze francuskiego Polaka.

Zobacz jak debiutował Obraniak na Z Czuba.tv ?

Wszystkie dzienniki za bohatera zwycięskiego meczu z Grecją uznały debiutującego w reprezentacji Polski Ludovika Obraniaka. Choć nie brakuje też pochwał pod adresem całego zespołu.

Polska

Ludwik Polski pokazał wczoraj wszystkim, jak zwyciężać mamy - pisze dziennik i cytuje innego cudzoziemca z polskim paszportem Rogera. - Ludovic pokazał, że potrafi grać szybko, z pierwszej piłki, czyli tak, jak ja też uwielbiam. Już widzę, że polubię z nim grać.

Przegląd Sportowy

Ludo Obraniaka debiut jak marzenie - tytułuje relację z meczu "Przegląd Sportowy", który zauważa gorącą atmosferę jaka towarzyszyła wejściu na murawę reprezentacyjnego debiutanta tak jakby kibice już przeczuwali, że stanie się bohaterem. I stało się, bo Obraniak już w pierwszej akcji przyniósł nam szczęście. Mimo zwycięstwa polscy piłkarze przestrzegali przed hurra optymizmem. - Najważniejsze mecze przed nami - tonował nastroje Jakub Błaszczykowski.

Dziennik

Przedstawienie Obraniaka - to tytuł z Dziennika, który zauważa, że najdziwniejsze w tym meczu było to iż naszym reprezentantom chciało się grać i walczyć, co w meczach towarzyskich jest rzadkością. Według gazety pretensje można mieć jedynie do Rogera. Czego jednak się spodziewać po piłkarzu, który ostatnio jest rezerwowym w Legii? - pada retoryczne pytanie.

Rzeczpospolita

Wrócił uśmiech - podsumowuje mecz dziennik i cytuje trenera Greków Otto Rehhagela, który stwierdził, że tego dnia jego drużyna nie była w stanie zagrozić Polakom, bo ci, zamiast grać jak w meczu towarzyskim, grali poważnie.

Superexpress

Wiwat! Obraniak już strzela! - to półstronicowy nagłówek zamieszczony w tabloidzie, który zauważył, że debiut piłkarza Lille w reprezentacji filmowali jego ojciec i narzeczona.

Fakt

Ludo dał nam zwycięstwo! - zachwyca się Fakt i wytyka selekcjonerowi, że nie postawił na Obraniaka od początku spotkania. Według gazety z Obraniakiem w składzie nasza drużyna była dużo groźniejszym zespołem niż zwykle.

Dowhań: Boruc wrócił do wielkiej formy. Powinien bronić w eliminacjach! O zwycięstwie Polaków

Ile bramek strzelił Obraniak? - czytaj na blogu Pawła Czado ?

Copyright © Agora SA