Transfery. Wenger nie spieszy się z wydawaniem pieniędzy

Trener Arsenalu Londyn Arsene Wenger powiedział, że nie będzie się spieszył z wydawaniem pieniędzy jakie pozyskał na transferach Kolo Toure oraz Emmanuela Adebayora do Manchesteru City.

Londyńczycy na transferach zarobili około 30 milionów funtów, ale latem nie szaleli na rynku transferowym. Do Arsenalu przyszedł tylko belgijski obrońca Thomas Vermaelen z Ajaxu Amsterdam. - Myślę, że jesteśmy wystarczająco silni, ale jeśli będziemy mogli jeszcze kogoś sprowadzić, to tak zrobimy - powiedział oficjalnej stronie Arsenalu Arsene Wenger po zwycięstwie w sparingu z Hannoverem 1:0.

- W Anglii ludzie myślą, że receptą na wszystkie problemy jest kupowanie nowych piłkarzy. Wierzę, że najważniejszym celem dla nas będzie ciężka praca na treningach, poprawienie tego, co mamy do poprawienia oraz wiara w naszych piłkarzy - dodał Wenger. Zaznaczył jednak, że jeśli kogoś Arsenal będzie potrzebował, to go sprowadzi, bo ma w tej chwili na to środki. - Niestety nie mogę w tej chwili powiedzieć, że jesteśmy blisko podpisania kontraktu z kimkolwiek - zakończył Wenger.

Xabi Alonso chce odejść z Liverpoolu - czytaj tutaj ?

Więcej o: