Zbigniew Boniek: Lato się doigra, dowiecie się o nim wiele ciekawego

- Oświadczam publicznie i jemu też to powiedziałem osobiście, że jeśli do końca sierpnia jeszcze raz mnie zaczepi, dowiecie się o Grzegorzu bardzo wiele ciekawego. Naprawdę jest o czym opowiadać. My się pośmiejemy, a jemu nie będzie wesoło - powiedział ?Dziennikowi? Zbigniew Boniek

W poniedziałkowym wywiadzie dla "Polski" prezes PZPN sugerował, że właściciel Widzewa Sylwester Cacek może mieć pretensje, że kupił od Zbigniewa Bońka klub, który był obarczony ryzykiem degradacji za korupcję.

- Z Grzegorzem jest problem, bo on na moje merytoryczne argumenty jest w stanie odpowiadać tylko folklorystycznie. Szczypie mnie i szczypie i w końcu się doigra. Oświadczam publicznie i jemu też to powiedziałem osobiście, że jeśli do końca sierpnia jeszcze raz mnie zaczepi, dowiecie się o Grzegorzu bardzo wiele ciekawego. Naprawdę jest o czym opowiadać. My się pośmiejemy, a jemu nie będzie wesoło. To jednak ostateczność, zrobię wszystko, aby nie zniżać się do jego poziomu dyskusji - zapowiada Zbigniew Boniek.

Grzegorz Lato: Wisła? Kaplica!

">Boniek winny sytuacji Widzewa ?