Robert Lewandowski: Zostaję w Lechu Poznań

PRZEGLĄD PRASY. - Sytuacja jest jasna. Jeśli chodzi o transfer, to sprawa jest zamknięta w tym momencie. I tak naprawdę nieważne, co było. Rzeczywiście myślałem o transferze, ale nic z tego nie wyszło. Zostaję w "Kolejorzu" - powiedział w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" napastnik Lecha Poznań Robert Lewandowski.

Wiele mówiło się o transferach w Lechu Poznań. Odejść z poznańskiej drużyny miał m.in. Robert Lewandowski. Polakiem interesował się włoska Parma, a także Borrussia Dortmund. Sam piłkarz jasno określa swoje stanowisko w tej sprawie.

- Sytuacja jest jasna. Jeśli chodzi o transfer, to sprawa jest zamknięta w tym momencie. I tak naprawdę nieważne, co było. Rzeczywiście myślałem o transferze, ale nic z tego nie wyszło. Dlatego przygotowywałem się do sezonu z Lechem Poznań i skupiam się tylko na tym, co będzie. Zostaję w Kolejorzu, chcę grać jak najlepiej i wygrywać. A ewentualnymi kolejnymi doniesieniami dotyczącymi mojego transferu przestałem się przejmować. Mamy swoje do zrobienia w Lidze Europejskiej i w polskiej lidze, w której chcemy być wyżej niż w poprzednim sezonie. Resztę odkładam na bok - mówi Lewandowski.

Zdaniem Lecha jest za wcześnie , by Lewandowskiego puszczać za granicę. Przedstawiciele Parmy oglądali napastnika w Polsce, włoskie media informowały o zainteresowaniu piłkarzem, jednak władze poznańskiego klubu nie zgodziły się na transfer.

Również Borussia Dortmund wyrażała zainteresowanie polskim napastnikiem. Kilka dni temu niemiecki klub doszedł do porozumienia z chilijskim Colo Colo w sprawie transferu argentyńskiego napastnika Lucasa Barriosa . Tym samym sprawa transferu Lewandowskiego do Niemiec została zamknięta

Wszystko o transferach czytaj tutaj ?